kDO JSME A KAM SMĚŘUJEME?

NAŠE FILOSOFIE

Nikdy neustrneme na jednom místě! Zajímají nás technologie a novinky.

Nic pro nás není tabu a vše osobně vyzkoušíme. Chceme být lídři!

Odlišnost. Nadšení. Vyjímečnost. Radost. Nevšednost. Dokonalost. Pečlivost. Práce. Umění. Individualita. Jedinečnost. Spokojenost. To hledáme my a věříme, že to hledáte i vy!

NAŠE HISTORIE

Je kratší, než by se podle našich snů, vizí, plánů a cílů mohlo zdát.

Projekt PIETRO BIKES jsme převzali od jeho zakladatele Petra V. Rozhodl se jít jinou životní cestou. A my čekali, až nás potká cesta výrobce rámů. Rozhodnutí pokračovat v začatém projektu bylo rychlé a jasné. Oba jsme do toho šli po hlavě. Už čtvrtým rokem neustále posouváme hranice a zároveň hledáme nové výzvy. Baví nás to a jen tak nepřestane.

SvaŤovo představení

Ten, který dává věcem řád a zhmotňuje Richardovy nápady

Konstrukce a výroba přípravků, strojů a zařízení. CAD software. 3D tisk plastů a kovů. Vyplétání kol a jejich celková montáž. Návrhy a výroba kompozitů. Návrhy celoodpružených rámů. Obchod. Web. Soustruh, frézka.

richardovo představení

Vizionář, který musí vše zkusit a dokázat, že to zvládneme!

Návrhy rámů. Obchod. Výroba rámů, vidlic, představců atd. Pájení a svařování. Návrhy a výroba kompozitů. Hledání a studium nových technologií. Hlavní vizionář. Design a grafika. Lakování. Testovací jezdec.

pietro bikes v tisku a médiích

Občas nás poctí zájmem některý z časopisů či on-line médií

V tuto chvíli jsme nováčky na poli rozhovorů a reportáží. Učíme se rychle, brzo pod odkazem níže bude více článků. Držte nám palce.

Samozřejmě Facebook a Instagram živíme průběžně.